Lockurna och vas Japan Satsuma

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LOCKURNA, VAS, 2 dlr., porslin, Japan, 1900-talets första hälft, Satsuma, dekor av figurscener, höjd ca 32-39 cm

Vasen med lagningar/skador

660425

2019-07-13