Golvvaser Kina
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVVASER, 1 par, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, balusterformade, med hänklar, dekor av reserver med figurscener samt i relief av salamandrar, botten med sigillmärke, höjd ca 60 cm
Slitage
660426
2019-07-13