Golvvaser Kina

Golvvaser Kina
Golvvaser Kina
Golvvaser Kina
Golvvaser Kina
Golvvaser Kina
Golvvaser Kina
Golvvaser Kina
Golvvaser Kina
Golvvaser Kina
Golvvaser Kina
Golvvaser Kina
Golvvaser Kina

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVVASER, 1 par, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, balusterformade, med hänklar, dekor av reserver med figurscener samt i relief av salamandrar, botten med sigillmärke, höjd ca 60 cm

Slitage

660426

2019-07-13