Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TOIVO KARJALAINEN, vas, Finland, underfång i lila, signerad T. Karjalainen oy Kumela, höjd 22 cm
Nagg
660427
2019-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här