Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KLAFFBORD, Queen Anne, 1700-tal, England, fanérad med mahogny, lådor i sargen, beslag i mässing, höjd 69, diameter 86 cm
Sprickor, skador och kompleteringar
660434
2019-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här