Klaffbord 1700-tal

Klaffbord 1700-tal
Klaffbord 1700-tal
Klaffbord 1700-tal
Klaffbord 1700-tal
Klaffbord 1700-tal
Klaffbord 1700-tal
Klaffbord 1700-tal
Klaffbord 1700-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KLAFFBORD, Queen Anne, 1700-tal, England, fanérad med mahogny, lådor i sargen, beslag i mässing, höjd 69, diameter 86 cm

Sprickor, skador och kompleteringar

660434

2019-07-07