Grindar 1 par

Grindar 1 par
Grindar 1 par
Grindar 1 par
Grindar 1 par
Grindar 1 par
Grindar 1 par

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRINDAR, 1 par, gjutjärn, 1900-talets första hälft, höjd 98, 85x97 cm vardera

Bruksslitage

660442

2019-07-07