Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER DAHL (född 1934): Fredmans epistel nr 76, signerad Peter Dahl, färglitografi, bildmått ca 42x28 cm

660446

2019-07-07