Spegel 1700-tal England
Closed
2019-07-07
660449
| Sold for | 3 000 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
SPEGEL, Queen Anne, England, fanérad med mahogny, bronserad, 69x40 cm
Senare glas, skador