Spegel 1700-tal England

Spegel 1700-tal England
Spegel 1700-tal England
Spegel 1700-tal England
Spegel 1700-tal England
Spegel 1700-tal England
Spegel 1700-tal England

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, Queen Anne, England, fanérad med mahogny, bronserad, 69x40 cm

Senare glas, skador

660449

2019-07-07