Dosa silver

Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver

Såld för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DOSA, silver, 1800-tal, niellodekor, locket med ryttarmotiv, invändigt förgylld, svenk kontrollstämpel, ca 9x3,5, höjd 2,5 cm, vikt 116 g

Locket med slitage, invändigt med gravyr

660452

2019-07-13