Sekretär sengustaviansk

Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SEKRETÄR, sengustaviansk, omkring 1800, fanerad med mahogny, beslag och lister i mässing, höjd ca 116, 90x46 cm, nyckel finns

Slitage, sprickor, lagningar, senare skiva

660453

2019-07-14