Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SEKRETÄR, sengustaviansk, omkring 1800, fanerad med mahogny, beslag och lister i mässing, höjd ca 116, 90x46 cm, nyckel finns
Slitage, sprickor, lagningar, senare skiva
660453
2019-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här