Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BJØRN WILLY MORTENSEN (1941-1993), "From Teds Dining Room", 1989, 24/50, screenprint, signerad och numrerad, bladmått, 119x143 cm.
Hanteringsveck
660455
2019-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här