Bjorn Willy Mortensen

Bjorn Willy Mortensen
Bjorn Willy Mortensen
Bjorn Willy Mortensen
Bjorn Willy Mortensen
Bjorn Willy Mortensen
Bjorn Willy Mortensen

Såld för:

500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BJØRN WILLY MORTENSEN (1941-1993), "From Teds Dining Room", 1989, 24/50, screenprint, signerad och numrerad, bladmått, 119x143 cm.

Hanteringsveck

660455

2019-07-14