Matsalsbord Englad

Matsalsbord Englad
Matsalsbord Englad
Matsalsbord Englad
Matsalsbord Englad
Matsalsbord Englad
Matsalsbord Englad
Matsalsbord Englad
Matsalsbord Englad
Matsalsbord Englad
Matsalsbord Englad

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATSALSBORD, England, tidigt 1900-tal, massiv mahogny, höjd ca 72, längd 128 cm, bredd 50 cm, vardera klaff a 54 cm.

Slitage. Äldre lagningar.

660456

2019-07-14