Skulptur Asien

Skulptur Asien
Skulptur Asien
Skulptur Asien
Skulptur Asien
Skulptur Asien
Skulptur Asien
Skulptur Asien
Skulptur Asien

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, sten, Asien, 1900-talets andra hälft, i form av buddhahuvud, monterad på träsockel, total höjd ca 31 cm

Slitage

660468

2019-07-09