Eva Cohen oljemålning

Eva Cohen oljemålning
Eva Cohen oljemålning
Eva Cohen oljemålning
Eva Cohen oljemålning
Eva Cohen oljemålning
Eva Cohen oljemålning

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EVA COHEN (samtida): Blomsterstilleben, olja på duk, 2004, signerad och daterad, 60x73 cm

660469

2019-07-14