Vas Kina 1800-tal

Vas Kina 1800-tal
Vas Kina 1800-tal
Vas Kina 1800-tal
Vas Kina 1800-tal
Vas Kina 1800-tal
Vas Kina 1800-tal
Vas Kina 1800-tal
Vas Kina 1800-tal

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, porslin, Kina, 1800-talets första hälft, dekor av drakar med den brinnande pärlan i underglasyrblått, höjd ca 22 cm

Halsen med lagning

660475

2019-07-09