Ole Wanscher

Ole Wanscher
Ole Wanscher
Ole Wanscher
Ole Wanscher
Ole Wanscher
Ole Wanscher
Ole Wanscher
Ole Wanscher
Ole Wanscher
Ole Wanscher
Ole Wanscher
Ole Wanscher

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLE WANSCHER, fåtölj, 1960/70-tal, för Paul Jeppesen Möbelfabrik, stämplade undertill, lösa sitt- och ryggdynor, stomme i ek, petroleumgrön klädsel, sitthöjd ca 40 cm.

Proviniens: Danska Försvarsministeriet.

660478

2019-07-14