Spelbord i Karl Johan
Closed
2019-07-14
660480
| Sold for | 2 200 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
SPELBORD, Karl Johan, 1800-tal, björk, höjd ca 79, 88x41 cm
Smärre slitage.