Spelbord i Karl Johan

Spelbord i Karl Johan
Spelbord i Karl Johan
Spelbord i Karl Johan
Spelbord i Karl Johan
Spelbord i Karl Johan
Spelbord i Karl Johan
Spelbord i Karl Johan
Spelbord i Karl Johan
Spelbord i Karl Johan
Spelbord i Karl Johan

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPELBORD, Karl Johan, 1800-tal, björk, höjd ca 79, 88x41 cm

Smärre slitage.

660480

2019-07-14