Bord artdeco

Bord artdeco
Bord artdeco
Bord artdeco
Bord artdeco
Bord artdeco
Bord artdeco

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD, 1930-tal, art deco, björk och teak med svärtade detaljer, utdragbar låd åt två håll, hylla, höjd 51, 62x38

Slitage. Rispor och repor. Kantstötningar

660483

2019-07-14