Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GOLVLAMPA, 1950-tal, med pedestaler, svärtad skiva detaljer i mässing, höjd ca 150 cm

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

660484

2019-07-14