Spjut Afrika

Spjut Afrika
Spjut Afrika
Spjut Afrika
Spjut Afrika

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPJUT, 3 st., Afrika, 1900-tal, träskaft, längd ca 130-160 cm

Slitage

660488

2019-07-09