Stolar Åry Stålmöbler
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ÅRY STÅLMÖBLER, stolar, 6 st, Örsjö, 1900-talets mitt, svartlackerad stomme, sits och rygg fanérad i teak, etikettmärkning Åry Stålmöbler AB, sitthöjd 44 cm
Slitage, enstaka fanérbortfall
660489
2019-07-14