Stolar Åry Stålmöbler

Stolar Åry Stålmöbler
Stolar Åry Stålmöbler
Stolar Åry Stålmöbler
Stolar Åry Stålmöbler
Stolar Åry Stålmöbler
Stolar Åry Stålmöbler
Stolar Åry Stålmöbler
Stolar Åry Stålmöbler
Stolar Åry Stålmöbler
Stolar Åry Stålmöbler
Stolar Åry Stålmöbler
Stolar Åry Stålmöbler

Såld för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÅRY STÅLMÖBLER, stolar, 6 st, Örsjö, 1900-talets mitt, svartlackerad stomme, sits och rygg fanérad i teak, etikettmärkning Åry Stålmöbler AB, sitthöjd 44 cm

Slitage, enstaka fanérbortfall

660489

2019-07-14