Figurin

Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 200 SEK

GUGLIEMO BRACONY (1900-tal) Läsande dam, signerad, lergods, höjd ca 38 cm, längd 26 cm

Spricka/skada

660491

2019-07-14