Dagbädd 1950-tal

Dagbädd 1950-tal
Dagbädd 1950-tal
Dagbädd 1950-tal
Dagbädd 1950-tal
Dagbädd 1950-tal
Dagbädd 1950-tal
Dagbädd 1950-tal
Dagbädd 1950-tal
Dagbädd 1950-tal
Dagbädd 1950-tal

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DAGBÄDD, 1950-tal klädsel i rotting, lös kudde klädd i kretongtyget "Aralia" av Josef Frank, Svenskt Tenn, höjd ca 29, 170x70 cm

Slitage, ursprungligen sänggavel

660498

2019-07-14