Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets början, jugend, 2 lådor i sargen, beslag i mässing, vitmålat, 77, 58x89 cm
Nyckel saknas, senare bemålning, slitage
660501
2019-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här