Skrivbord 1900-talets början

Skrivbord 1900-talets början
Skrivbord 1900-talets början
Skrivbord 1900-talets början
Skrivbord 1900-talets början
Skrivbord 1900-talets början
Skrivbord 1900-talets början
Skrivbord 1900-talets början
Skrivbord 1900-talets början

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets början, jugend, 2 lådor i sargen, beslag i mässing, vitmålat, 77, 58x89 cm

Nyckel saknas, senare bemålning, slitage

660501

2019-07-14