Marint motiv 1800-tal

Marint motiv 1800-tal
Marint motiv 1800-tal
Marint motiv 1800-tal
Marint motiv 1800-tal
Marint motiv 1800-tal
Marint motiv 1800-tal
Marint motiv 1800-tal
Marint motiv 1800-tal

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), "Forcera", kopia efter Herman af Sillén, daterad och signerad 1894, olja på pannå, 61x95 cm

Pannå med bucklor

660502

2019-07-14