Marjatta Sarasalo oljemålning

Marjatta Sarasalo oljemålning
Marjatta Sarasalo oljemålning
Marjatta Sarasalo oljemålning
Marjatta Sarasalo oljemålning
Marjatta Sarasalo oljemålning
Marjatta Sarasalo oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MARJATTA SARASALO (född 1930): "September", signerad och daterad Marjatta Sarasalo 84, olja på duk, ca 84x84 cm

660503

2019-07-14