Jack Grafström oljemålning

Jack Grafström oljemålning
Jack Grafström oljemålning
Jack Grafström oljemålning
Jack Grafström oljemålning
Jack Grafström oljemålning
Jack Grafström oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JACK GRAFSTRÖM (född 1931): "Vårt brödraskap", signerad Jack Grafström, olja på duk, ca 100 x 100 cm

660507

2019-07-14