Hans-Agne Jakobsson ´´Estrella´´ takarmatur

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000 SEK

HANS-AGNE JAKOBSSON, ´´Estrella´´ takarmatur, 1960/70-tal, Markaryd, stomme i mässing, hängande stänger med prismor i lilatonad glasmassa, etikettmärkt, höjd (exl sladd) ca 85 cm

Bruksslitage, mittsektionen är sannolikt senare, ställvis anlöpning, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

660510

2019-07-09