Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SVENSKT TENN, fåtölj, 1980-tal, vit textilklädsel, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage, fläckar
660516
2019-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här