Fåtölj Svenskt tenn

Fåtölj Svenskt tenn
Fåtölj Svenskt tenn
Fåtölj Svenskt tenn
Fåtölj Svenskt tenn
Fåtölj Svenskt tenn
Fåtölj Svenskt tenn
Fåtölj Svenskt tenn
Fåtölj Svenskt tenn
Fåtölj Svenskt tenn
Fåtölj Svenskt tenn
Fåtölj Svenskt tenn
Fåtölj Svenskt tenn

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SVENSKT TENN, fåtölj, 1980-tal, vit textilklädsel, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, fläckar

660516

2019-07-14