Ytterfoder

Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder

Såld för:

21 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

YTTERFODER, 1 par, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, emaljfärger, höjd 21 cm

nagg

660517

2019-07-14