Tore Hultcrantz oljemålning

Tore Hultcrantz oljemålning
Tore Hultcrantz oljemålning
Tore Hultcrantz oljemålning
Tore Hultcrantz oljemålning
Tore Hultcrantz oljemålning
Tore Hultcrantz oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORE HULTCRANTZ (1923-1998): Sittande dam, signerad och daterad Hultcrantz 57 (ristad signatur), olja på pannå, ca 64x53 cm

660519

2019-07-14