Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PIEDESTAL, marmor, 1900-tal, höjd 109, skivans mått 28x28 cm
Nagg på sockel och skiva
660520
2019-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här