Piedestal

Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PIEDESTAL, marmor, 1900-tal, höjd 109, skivans mått 28x28 cm

Nagg på sockel och skiva

660520

2019-07-14