Väggspegel rokokostil

Väggspegel rokokostil
Väggspegel rokokostil
Väggspegel rokokostil
Väggspegel rokokostil
Väggspegel rokokostil
Väggspegel rokokostil

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGSPEGEL, 1900-tal, rokokostil, förgylld, dekor i pastellage, ca 112x69 cm

660522

2019-07-14