Bordsarmaturer Kina Transition
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORDSARMATURER, 2 st., snarlika, porslin, Kina, Transition (1620-1683), wucai, dekor av pionslingor i emaljfärger och järnoxid, med metallmontering, höjd inkl. lampskärmar ca 37 cm
Slitage, borrade, skärmarna med skador
660527
2019-07-07