Bordsarmaturer Kina Transition

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSARMATURER, 2 st., snarlika, porslin, Kina, Transition (1620-1683), wucai, dekor av pionslingor i emaljfärger och järnoxid, med metallmontering, höjd inkl. lampskärmar ca 37 cm

Slitage, borrade, skärmarna med skador

660527

2019-07-07