Alois Wierer oljemålning

Alois Wierer oljemålning
Alois Wierer oljemålning
Alois Wierer oljemålning
Alois Wierer oljemålning
Alois Wierer oljemålning
Alois Wierer oljemålning

Såld för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALOIS WIERER (Theckien, 1878-1945): "Dorfidyll", olja på pannå, signerad A.Wierer, ca 49x40 cm

660530

2019-07-14