Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VINKYLARE / FLASKKYLARE, 1900-tal, Louis XVI stil, fanerad med mahogny, beslag i mässing, höjd 49, 27x27 cm
Spirckor
660532
2019-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här