Vinkylare

Vinkylare
Vinkylare
Vinkylare
Vinkylare
Vinkylare
Vinkylare
Vinkylare
Vinkylare

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VINKYLARE / FLASKKYLARE, 1900-tal, Louis XVI stil, fanerad med mahogny, beslag i mässing, höjd 49, 27x27 cm

Spirckor

660532

2019-07-14