National kassaapparat,

National kassaapparat,
National kassaapparat,
National kassaapparat,
National kassaapparat,
National kassaapparat,
National kassaapparat,

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

NATIONAL, kassaapparat, 1900-talets början, bestat trä, detaljer i vitmetall, höjd 54 cm

Skador, nyckel saknas

660533

2019-07-14