Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-tal, enligt uppgift Axel Hjalmar Frid, fanérad i mahogny med intarsiadekor, invändigt med hyllplan, höjd 120, 61x34 cm

Bruksslitage

660534

2019-07-14