Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KANNA, 1900-talets första hälft, art deco, nysilver, HF, Danmark, höjd ca 19 cm
Hänkel med smärre skador
660536
2019-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här