Mindre kanna i nysilver

Mindre kanna i nysilver
Mindre kanna i nysilver
Mindre kanna i nysilver
Mindre kanna i nysilver
Mindre kanna i nysilver
Mindre kanna i nysilver
Mindre kanna i nysilver
Mindre kanna i nysilver
Mindre kanna i nysilver
Mindre kanna i nysilver
Mindre kanna i nysilver
Mindre kanna i nysilver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KANNA, 1900-talets första hälft, art deco, nysilver, HF, Danmark, höjd ca 19 cm

Hänkel med smärre skador

660536

2019-07-14