Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-07-14
660538
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets slut): Alplandskap med kor, olja på duk, ca 69x97 cm