Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets slut): Alplandskap med kor, olja på duk, ca 69x97 cm

660538

2019-07-14