Svyr herrfickur i 14 k guld
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
3 500 SEK
Kuvaus
SVYR, fickur, 14 k guld, 1900-talets första hälft, savonett, innerlock i metall, ankargång, boettnr. 20129, 205941, diameter 51 mm, vikt ca 82 g
Kuntoraportti
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, sannolikt senare urverk, bucklor
660543
Päivämäärä:
2019-07-14