Solspegel

Solspegel
Solspegel
Solspegel
Solspegel
Solspegel
Solspegel

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, s k solspegel, 1900-tal, konvext spegelglas, radierande strålar, skuren i trä, bronserad, diameter ca 76 cm

Sliatge och smärre skador

660546

2019-07-14